یکشنبه, 19 دی 1395 ساعت 08:29

نشست «راه‌های توانمندسازی دختران در مقابل گرایش به عرفان‌های کاذب» برگزار می‌شود

نوشته شده توسط

نشست «راه‌های توانمندسازی دختران در مقابل گرایش به عرفان‌های کاذب»، سه‌شنبه 21 دی‌ماه در خبرگزاری فارس برگزار می‌شود.

در عصر بازگشت انسان به معنویت یا بازگشت معنویت به زندگی بشر به سر می‌بریم؛ اما نگاهی به روند شتاب‌زده و گسترده معنویت‌گرایی که بیش از چند دهه از عمر آن نمی‌گذرد، به وضوح نشان می‌دهد با پدیده انفجار معنویت رو به رو هستیم.

انسان مدرن که به سختی، دور از معنویات نگه داشته می‌شد و در تمدنی زندگی می‌کرد که غیر از جهان و زندگی مادی برای چیز دیگری ارزش قائل نبود، حریص، عجول و عنان گسیخته به معنویات روی آورده و همانند مردمانی که در قحطی به سر می‌برند و انبار نانی یافته‌اند، سنت های کهن عرفانی و معنوی را برگرفته، هر کس تکه یا تکه‌هایی از مکاتب مختلف را چنگ زده، می‌کوشد روح تشنه خود را با آن سیراب کند.

به همین منظور، مرکز امور خواهران بسیج طلاب و روحانیون در نظر دارد نشستی را با عنوان «راه‌های توانمندسازی دختران در مقابل گرایش به عرفان‌های کاذب» را برگزار کند.

این نشست روز ساعت 9 صبح روز سه‌شنبه 21 دی ماه با حضور لاله افتخاری رئیس شورای مشورتی مرکز امور خواهران، طاهره جان نثاری مدیر مدرسه علمیه حضرت فاطمه(س)، ناهید دمیرچی مسئول امور خواهران سازمان بسیج طلاب و روحانیون تهران بزرگ، موسوی حاتمی مدیر مدرسه ام ابیها(ع) در خبرگزاری فارس برگزار می‌شود.

منبع: خبرگزاری فارس

خواندن 207 دفعه

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید