معرفی سایت

معرفی سایت (12)

دوشنبه, 16 فروردين 1395 ساعت 04:30

وبلاگ تخصصی حضرت زهرا (س)

نوشته شده توسط

این وبلاگ با نام حضرت زهرا (س) شامل موضوعات زیادی راجع به این حضرت می باشد . اشعار ولادت حضرت زهرا،  خطبه های حضرت،  مداحی های و مرثیه های زیادی در این وبلاگ قابل دانلود می باشد. همچنین فایل سخنرانی با موضوع حضرت زهرا (س) و نرم افزار های اندروید حضرت نیز دراین وبلاگ موجود می باشد.
از جمله ویژگی های ارزشمند این وبلاگ ، امکان دانلود حدود 100 عنوان کتاب با موضوع حضرت

دوشنبه, 16 فروردين 1395 ساعت 04:30

پایگاه اطلاع رسانی حوزه

نوشته شده توسط

پایگاه اطلاع رسانی حوزه در اقدام ارزشمندی ، فهرست تمام کتابهای مستقل در موضوع حضرت فاطمه زهرا(س) منتشر شده در سالهای 1379  و 1380 را گردآوری نموده است.
این کتابها به زبانهای فارسی ، عربی  اردو، ترکی آذری و ترکی استانبولی ، روسی و ... در کشورهای ایران ، لبنان ، سوریه ، کویت و ... است.
برای مشاهده این فهرست کلیک نمایید.

یکشنبه, 15 فروردين 1395 ساعت 04:30

معرفی سایت زهرا مدیا

نوشته شده توسط

این سایت در سال 90  با توجه به تاکید رهبر معظم انقلاب آیت الله  خامنه ای به جهاد در فضای مجازی درسال 1390 تاسیس شده است .
دارای بخش های مختلف از جمله سخنرانی های مذهبی و برخی فایل های مذهبی و سیاسی و دفاع مقدس و ... است. از جمله این فایل ها می توان به تعداد 175 کتاب الکترونیکی در مورد حضرت زهرا اشاره نمود که در این سایت معرفی و برای دانلود به صورت رایگان ارائه شده است

جمعه, 13 فروردين 1395 ساعت 02:03

معرفی کتابخانه دیجیتالی تبیان

نوشته شده توسط

کتابخانه دیجیتالی تبیان  در اقدام به معرفی کتاب های با موضوع حضرت فاطمه زهرا علیها سلام که در سال های 1379 و 1380  منتشر شده است. این کتابها شامل 130 عنوان می باشد  که به 9 زبان  فارسی، عربی اردو ، ترکی ، آذری،  انگلیسی ، روسی و ... در کشور های ایران ، لبنان، سوریه ، کویت و مصر به چاپ رسیده است .
برخی از این کتاب ها عبارتند از :
1 . اخلاق فاطمه (س) احمد لقماني، عطر سعادت، قم، 1379 ش.
در اين كتاب به ديدگاه هاي اخلاقي در سيره و سخنان الهي زهراي مرضيه (س) پرداخته شده است.نخست اخلاق اجتماعي، خانوادگي، سياسي و اقتصادي مورد نگارش قرار گرفته، و سپس 13 ويژگي اخلاقي در زندگي حضرت زهرا (س) بحث شده است. موضوع كتاب جوانان و جامعه معرفي شده است.

جمعه, 13 فروردين 1395 ساعت 02:01

معرفی پایگاه اطلاع رسانی سراج

نوشته شده توسط

پایگاه اطلاع رسانی سراج اندیشه، به اطلاع رسانی راجع به  موضوعات متعددی در بخش های مختلف پرداخته است. در بخش مناسبت ها ویژه نامه های مربوط به ائمه اطهار موجود می باشد که ویژه نامه فاطمیه یکی از آن ها است.

در این ویژه نامه بیانات مقام معظم رهبری در مورد حضرت زهرا (س) و مقالاتی 

جمعه, 13 فروردين 1395 ساعت 02:01

کتابخانه تخصصی حضرت فاطمه زهرا

نوشته شده توسط

کتابخانه تخصصی حضرت فاطمه زهرا وابسته به کتابخانه امیر المومنین علی علیه السلام در سال 1382 تاسیس شده است . وب سایت این کتابخانه  به گونه ی بسیار زیبایی اقدام به معرفی کتب ، فصلنامه ها ، نشریات ، ویژه نامه ها و ... در موضوع حضرت فاطمه زهرا نموده است .
این وب سایت در بخش ناشران،به معرفی  2204 ناشر و کتب نشر شده توسط  آنها با موضوع حضرت فاطمه زهرا پرداخته است .
علاوه بر این فهرست  کتاب های منتشر شده به عربی ، اردو ،

جمعه, 13 فروردين 1395 ساعت 02:00

موسسه تحقیقات رایانه ای قائمیه

نوشته شده توسط

موسسه تحقیقات رایانه ای قائمیه اصفهان ، در راستای تسهیل و تسریع محققین به آثار و ابزار تحقیقاتی در حوزه علوم اسلامی مجموعه ای از کتب و مقالات پژوهشی  را در فضای مجازی به صورت رایگان در اختیار عموم قرار داده است.
این پایگاه تعداد بیش از 1000 عنوان مقاله و کتاب با موضوع حضرت فاطمه علیها السلام را  با فرمت پی دی اف برای مطالعه و دانلود در اختیار کاربران قرار داده است.

صفحه1 از2