معرفی سایت ویژه نامه حضرت زینب (س)

معرفی سایت ویژه نامه حضرت زینب (س) (4)

جمعه, 03 ارديبهشت 1395 ساعت 04:30

معرفی موسسه تحقیقات رایانه ای قائمیه

نوشته شده توسط

موسسه تحقیقات رایانه ای قائمیه اصفهان ،  با فعالیت شبانه روزی گروهی از نخبگان و فرهیختگان حوزه و دانشگاه، درراستای تسهیل و تسریع دسترسی محققین به آثار و ابزار تحقیقاتی در حوزه علوم اسلامی  اقدام به جمع آوری و ارائه مجموعه عظیمی از کتاب های حوزوی و دانشگاهی نموده است.
با جستجو در این کتابخانه ، بیش از 100 عنوان کتاب با موضوع حضرت زینب سلام الله علیها به صورت رایگان، در دسترس محققین قرار میگیرد.
برای مشاهد سایت کلیک نمایید.

جمعه, 03 ارديبهشت 1395 ساعت 04:30

معرفی سایت میراث شهاب

نوشته شده توسط

سایت میراث شهاب ، وابسته به کتابخانه آیت الله مرعشی نجفی، در مقاله ای با عنوان کتابشناسی حضرت زینب (س) بیش از 135 عنوان کتاب عربی ، 153 عنوان کتاب فارسی شامل خطی و چاپی، و 25 کتاب اردو را که به طور مستقل راجع به شخصیت و خطبه های حضرت زینب (س) می باشد را معرفی نموده است.

برای مشاهده کلیک نمایید.

جمعه, 03 ارديبهشت 1395 ساعت 04:30

سایت کتابخانه شهید بهشتی سلماس

نوشته شده توسط

سایت کتابخانه شهید بهشتی سلماس  به معرفی بیش از40 عنوان کتاب با موضوع حضرت زینب سلام الله پرداخته است که برخی از کتاب ها بدین شرح می باشد:
1. آنها زنده‌اند ...(زندگاني حضرت زينب)،غلامرضا امامي،تهران، كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان، 1354 هـ ش وزيري، 19 ص (مصور، ويژه نوجوانان)
2. آينه صبر،گرد آوري: محمود شاهرخي و مشفق كاشاني تهران، اسوه، 1373 هـ ش وزيري، (در اين كتاب اشعار بسيار در مدح و مرثيت حضرت زينب گرد آمده است).
3. آينه علي نما؛ آشنايي با شخصيت زينب كبري، عليهاالسلام،جواد محدثي ،قم، معروف، 1375 هـ ش
پالتويي كوچك، 72 ص شامل: جلوه‌هاي الگويي، تربيت مكتبي، صبر و مقاومت، تعهد و مبارزه،

چهارشنبه, 01 ارديبهشت 1395 ساعت 04:30

معرفی وبلاگ کتابخانه شیعه

نوشته شده توسط


کتابخانه شیعه وبلاگی است که به جمع آوری فهرست  منابع کثیری مرتبط با موضوعات اسلامی مانند قرآن کریم ، حدیث، اخلاق ، فقه ، اصول ، رجال تاریخ و سیره ، علوم قرآنی و ... پرداخته است.
بخش کتابخانه این وبلاگ، کتابخانه ای با عنوان حضرت زینب علیها السلام موجود است که به معرفی برخی کتاب ها راجع به حضرت زینب پرداخته است و همچنین امکان دانلود چندین کتاب فراهم می باشد .